- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Heiwan
Aktuální počasí Heiwan
Aktuální počasí přímo pro město Heiwan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
