- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Heishe
Aktuální počasí Heishe
Aktuální počasí přímo pro město Heishe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
