- Počasí
- Maďarsko
- Győr-Moson-Sopron
- Hédervár
Aktuální počasí Hédervár
Aktuální počasí přímo pro město Hédervár. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (17:00) do 31. 3. (20:00)
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
