- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Hédé-Bazouges
Aktuální počasí Hédé-Bazouges
Aktuální počasí přímo pro město Hédé-Bazouges. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 29. 4. (00:00)
17°C
pocitově 15°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
