- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Hazleton
Aktuální počasí Hazleton
Aktuální počasí přímo pro město Hazleton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
