Aktuální počasí Hasan Dağı
Aktuální počasí přímo pro město Hasan Dağı. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -2°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 8°C |
| MIN: | -21°C |
| Normál: | -7°C |
