- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Harbonnières
Aktuální počasí Harbonnières
Aktuální počasí přímo pro město Harbonnières. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 16. 5. (00:00)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
