- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Hālīsahar
Aktuální počasí Hālīsahar
Aktuální počasí přímo pro město Hālīsahar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 29°C |
