- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Hālīsahar
Aktuální počasí Hālīsahar
Aktuální počasí přímo pro město Hālīsahar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 28°C |
