- Počasí
- Izrael
- Haifský distrikt
- Haifa
Aktuální počasí Haifa
Aktuální počasí přímo pro město Haifa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (14:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 18°C |
