Aktuální počasí Hải Thịnh
Aktuální počasí přímo pro město Hải Thịnh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 28°C |
