- Počasí
- Zimbabwe
- Matabeleland South
- Gwanda
Aktuální počasí Gwanda
Aktuální počasí přímo pro město Gwanda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
