- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Gwālpāra
Aktuální počasí Gwālpāra
Aktuální počasí přímo pro město Gwālpāra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 26°C |
