- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Gudīān
Aktuální počasí Gudīān
Aktuální počasí přímo pro město Gudīān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
