Aktuální počasí Guardavalle
Aktuální počasí přímo pro město Guardavalle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 14. 5. (20:00)
Silný vítr
Platí do 15. 5. (02:00)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 18°C |
