- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Guancun
Aktuální počasí Guancun
Aktuální počasí přímo pro město Guancun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
