- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Gualuling
Aktuální počasí Gualuling
Aktuální počasí přímo pro město Gualuling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
