Aktuální počasí Gruzdevskiy
Aktuální počasí přímo pro město Gruzdevskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 1°C |
