- Počasí
- Kuba
- Ciego de Ávila
- Grúa Nueva
Aktuální počasí Grúa Nueva
Aktuální počasí přímo pro město Grúa Nueva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
