- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Greifenstein
Aktuální počasí Greifenstein
Aktuální počasí přímo pro město Greifenstein. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
