- Počasí
- Rusko
- Kemerovo Oblast
- Gorodok
Aktuální počasí Gorodok
Aktuální počasí přímo pro město Gorodok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 5°C |
