- Počasí
- Ázerbájdžán
- Abşeron
- Goradil
Aktuální počasí Goradil
Aktuální počasí přímo pro město Goradil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 19°C |
