- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Göllheim
Aktuální počasí Göllheim
Aktuální počasí přímo pro město Göllheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (10:00) do 13. 5. (20:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
