- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Glen Head
Aktuální počasí Glen Head
Aktuální počasí přímo pro město Glen Head. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 13°C |
