- Počasí
- Afghánistán
- Sar-e Pol
- Gīch
Aktuální počasí Gīch
Aktuální počasí přímo pro město Gīch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
