Aktuální počasí Gesa
Aktuální počasí přímo pro město Gesa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
