Aktuální počasí Ger
Aktuální počasí přímo pro město Ger. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 27. 5. (00:00)
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
