- Počasí
- Spojené státy americké
- Georgia
- Georgetown
Aktuální počasí Georgetown
Aktuální počasí přímo pro město Georgetown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mlha
Platí do 26. 4. (09:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
