- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Gensingen
Aktuální počasí Gensingen
Aktuální počasí přímo pro město Gensingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
