- Počasí
- Rakousko
- Upper Austria
- Garsten
Aktuální počasí Garsten
Aktuální počasí přímo pro město Garsten. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
