- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Galwol
Aktuální počasí Galwol
Aktuální počasí přímo pro město Galwol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
