- Počasí
- Jižní Korea
- Ulsan
- Galli
Aktuální počasí Galli
Aktuální počasí přímo pro město Galli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
