- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Gåddevaggi
Aktuální počasí Gåddevaggi
Aktuální počasí přímo pro město Gåddevaggi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
