Aktuální počasí Frauenwald
Aktuální počasí přímo pro město Frauenwald. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (22:00) do 14. 5. (10:00)
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
