Aktuální počasí Františkov
Aktuální počasí přímo pro město Františkov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
