- Počasí
- Austrálie
- Western Australia
- Floreat
Aktuální počasí Floreat
Aktuální počasí přímo pro město Floreat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
