- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Flitwick
Aktuální počasí Flitwick
Aktuální počasí přímo pro město Flitwick. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
