- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Fengzu
Aktuální počasí Fengzu
Aktuální počasí přímo pro město Fengzu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
