- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Fengming
Aktuální počasí Fengming
Aktuální počasí přímo pro město Fengming. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
