- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Fayette
Aktuální počasí Fayette
Aktuální počasí přímo pro město Fayette. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
