- Počasí
- Spojené státy americké
- Minnesota
- Faribault
Aktuální počasí Faribault
Aktuální počasí přímo pro město Faribault. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sněhová bouře
Platí do 2. 4. (12:00)
0°C
pocitově -7°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 5°C |
