- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Faming
Aktuální počasí Faming
Aktuální počasí přímo pro město Faming. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
