- Počasí
- Mexiko
- Tamaulipas
- Esteros
Aktuální počasí Esteros
Aktuální počasí přímo pro město Esteros. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 25°C |
