- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Erdaoping
Aktuální počasí Erdaoping
Aktuální počasí přímo pro město Erdaoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
