- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Epáno Chrépa
Aktuální počasí Epáno Chrépa
Aktuální počasí přímo pro město Epáno Chrépa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 5°C |
