Aktuální počasí Emersacker
Aktuální počasí přímo pro město Emersacker. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 2. 4. (00:00) do 2. 4. (09:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
