- Počasí
- Německo
- Braniborsko
- Elsterwerda
Aktuální počasí Elsterwerda
Aktuální počasí přímo pro město Elsterwerda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 4. (09:00)
-1°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
