- Počasí
- Turecko
- Çankırská provincie
- Eldivan
Aktuální počasí Eldivan
Aktuální počasí přímo pro město Eldivan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
