- Počasí
- Guatemala
- El Progreso
- El Poxté
Aktuální počasí El Poxté
Aktuální počasí přímo pro město El Poxté. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
