Aktuální počasí Eil
Aktuální počasí přímo pro město Eil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 4. (09:00)
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
